Novel Real Estate Logo

C0330 - Издавање - Куќа, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 03/05/2022  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2012 
Двор: 300м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 110 m2. Екстра: Паркинг, Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Гаража, Двор. Цена: 800 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 110 m2. Ekstra: Parking, Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza, Dvor. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 110 m2. Ekstra: Parking, Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza, Dvor. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links