Новел Недвижности

Се издава Куќа во Трнодол, Шифра: C0327

Општи информации:

Последна промена: 06/03/2019  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 250 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 450 
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Трнодол со површина од 250 m2. Екстра: Сопствено парно. Цена: 1000 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 250 m2. Ekstra: Sopstveno parno. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 250 m2. Ekstra: Sopstveno parno. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.