Novel Real Estate Logo

C0313 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2021  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 328 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: 90м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1700 €
Депозит: 1700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 328 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Базен, Аларм, Камера. Цена: 1700 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 328 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 1700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 115 m²
600 €
Се продава Стан во Карпош 3 115 m²
169500 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
0 €
Се издава Стан во Центар 66 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 328 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Bazen, Alarm, Kamera. Cena: 1700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.