Novel Real Estate Logo

C0194 - Издавање - Куќа, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 12/01/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 250 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1 -2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 100 
Клима:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 250 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 1000 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 250 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.