Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0113

Општи информации:

Последна промена: 06/03/2020  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 280 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: 40м2 
Двор: 650м2 
Клима:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1250 €
Депозит: 1250 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 280 m2. Екстра: Паркинг, Гаража, Аларм, Клима. Цена: 1250 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 280 m2. Ekstra: Parking, Garaza, Alarm, Klima. Cena: 1250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 118 m²
1100 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Куќа во Бардовци 320 m²
1200 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 280 m2. Ekstra: Parking, Garaza, Alarm, Klima. Cena: 1250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.