Novel Real Estate Logo

B0712 - Издавање - Кат од куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 20/03/2023  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 160 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1-2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 650 €
Депозит: 650 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 160 m2. Екстра: Клима, Џакузи, Централно Парно, Паркинг. Цена: 650 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 160 m2. Ekstra: Klima, DJakuzi, Centralno Parno, Parking. Cena: 650 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 160 m2. Ekstra: Klima, DJakuzi, Centralno Parno, Parking. Cena: 650 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links