Novel Real Estate Logo

B0706 - Издавање - Кат од куќа, Пржино

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2023  
Населба: Пржино  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Пржино со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Паркинг. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Przino so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Przino so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links