Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Влае, Шифра: B0700

Општи информации:

Последна промена: 16/10/2020  
Населба: Влае  
Локација:  
Површина: 33 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 120 €
Депозит: 120 €
Провизија: 50%

Се издава празен кат од куќа во Скопје, Влае со површина од 33 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 120 EUR Se izdava prazen kat od kukja vo Skopje, Vlae so povrshina od 33 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 120 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
375 €
Се продава Стан во Карпош 2 45 m²
61900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kat od kukja vo Skopje, Vlae so povrshina od 33 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 120 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.