Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Козле, Шифра: B0646

Општи информации:

Последна промена: 03/04/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 175 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1 и 2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2005 
Двор: 200м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 890 €
Депозит: 890 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 175 m2. Екстра: Нова Зграда, Паркинг, Сопствено парно, Клима. Цена: 890 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 175 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno, Klima. Cena: 890 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 175 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno, Klima. Cena: 890 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.