Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Водно, Шифра: B0641

Општи информации:

Последна промена: 08/02/2018  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Двор: 100 
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 360 €
Депозит: 360 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Водно со површина од 86 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 360 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 86 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 360 EUR

Слични Огласи

Се издава Кат од куќа во Водно 82 m²
400 €
Се издава Кат од куќа во Водно 85 m²
380 €
Се издава Кат од куќа во Водно 90 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 86 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 360 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.