Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0623 Назад кон листа

Општи информации:

Последна промена: 2017-10-17  
Населба: Црниче  
Локација: ул. Кратовска 
Површина: 140 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Двор: 800м2 
Клима:
Сопствено парно:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%
Додади во листа

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 140 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 600 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 140 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 42 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 59 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 140 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.