Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0596

Општи информации:

Последна промена: 27/06/2019  
Населба: Црниче  
Локација: ул.Црниче 
Површина: 105 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 25м2 
Ориентација: север-југ 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 270 €
Депозит: 270 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 105 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 270 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 105 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Nova Zgrada, Parking. Cena: 270 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 105 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Nova Zgrada, Parking. Cena: 270 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.