Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Пржино, Шифра: B0471

Општи информации:

Последна промена: 10/08/2018  
Населба: Пржино  
Локација:  
Површина: 167 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 21m2 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 900 €
Депозит: 900 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Пржино со површина од 167 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 900 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Przino so povrshina od 167 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 900 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Капиштец 75 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
535 €
Се продава Стан во Водно 55 m²
77500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Przino so povrshina od 167 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 900 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.