Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0463

Општи информации:

Последна промена: 12/04/2016  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 500 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Кат од куќа во Црниче 110 m²
450 €
Се издава Кат од куќа во Црниче 107 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.