Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0450

Општи информации:

Последна промена: 18/03/2019  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 400 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.