Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Козле, Шифра: B0323

Општи информации:

Последна промена: 16/11/2020  
Населба: Козле  
Локација: ул.Милан Марковиќ 
Површина: 96 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 24м2 
Ориентација: ј-с 
Година на градба: 1985 
Двор: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 96 m2. Екстра: Реновиран, Паркинг, Централно Парно, Гаража. Цена: 400 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Renoviran, Parking, Centralno Parno, Garaza. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 85 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 77 m²
320 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 38 m²
33000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 96 m2. Ekstra: Renoviran, Parking, Centralno Parno, Garaza. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.