Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0292

Општи информации:

Последна промена: 21/12/2017  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг. Цена: 300 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.