Novel Real Estate Logo

B0290 - Издавање - Кат од куќа, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 22/08/2023  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Наместен  
Двор: 500 
Клима:
Греење на струја:
Кабловска ТВ:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Кабловска ТВ, Џакузи, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Kablovska TV, DJakuzi, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Kablovska TV, DJakuzi, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links