Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0181

Општи информации:

Последна промена: 21/03/2019  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 104 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Краток престој:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 104 m2. Екстра: Сопствено парно, Краток престој. Цена: 400 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 104 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 104 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.