Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0142

Општи информации:

Последна промена: 05/10/2017  
Населба: Црниче  
Локација: ул. Кратовска 
Површина: 107 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2000 
Двор: 300м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 107 m2. Екстра: Сопствено парно, Клима, Паркинг, Гаража. Цена: 500 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 107 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Parking, Garaza. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 107 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Parking, Garaza. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.