Novel Real Estate Logo

A9955 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 26/05/2023  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 60 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Паркинг, Клима. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Klima. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 63 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 55 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 61 m²
340 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Parking, Klima. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links