Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A9932

Општи информации:

Последна промена: 31/10/2018  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Клима:
Греење на струја:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Нова Зграда. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 78 m²
550 €
Се издава Стан во Водно 80 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.