Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A9898

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 39 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 39 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт. Цена: 230 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 39 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 230 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 35 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 35 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 34 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 40 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 39 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.