Novel Real Estate Logo

A9724 - Издавање - Стан, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 22/01/2021  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 76 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 76 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг. Цена: 200 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 76 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking. Cena: 200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Мичурин 60 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 80 m²
350 €
Се продава Стан во Центар 51 m²
63000 €
Се издава Канцеларија во Центар 101 m²
650 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 76 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.