Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A9702

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2020  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 41 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 41 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 41 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 41 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.