Новел Недвижности

Се издава Стан во Ново Лисиче, Шифра: A9637

Општи информации:

Последна промена: 09/10/2018  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 82 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Ориентација: и-ј-з 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 82 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 82 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 84 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 84 m²
350 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 85 m²
300 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 80 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 82 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.