Novel Real Estate Logo

A9478 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 21/01/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Година на градба: 2010 
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Паркинг. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 78 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 70 m²
250 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 70 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.