Новел Недвижности

Се издава Стан во Автокоманда, Шифра: A9451

Општи информации:

Последна промена: 10/03/2020  
Населба: Автокоманда  
Локација:  
Површина: 92 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Автокоманда со површина од 92 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 92 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 92 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.