Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 3, Шифра: A9371

Општи информации:

Последна промена: 23/08/2019  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 108 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север-исток 
Година на градба: 2015 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 108 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 700 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 108 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 280 m²
800 €
Се продава Стан во Хром 47 m²
46000 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 244 m²
2440 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 108 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.