Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A9364

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 56 m²
285 €
Се издава Стан во Водно 50 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 54 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.