Новел Недвижности

Се издава Стан во Ново Лисиче, Шифра: A9237

Општи информации:

Последна промена: 17/07/2019  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 270 €
Депозит: 270 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 85 m2. Екстра: Сопствено парно, Реновиран. Цена: 270 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 85 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Renoviran. Cena: 270 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 84 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 85 m²
300 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 80 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 82 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 85 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Renoviran. Cena: 270 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.