Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A9214 Назад кон листа

Општи информации:

Последна промена: 2017-11-14  
Населба: Водно  
Локација: комплекс Соравија 
Површина: 104 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 12м2 
Ориентација: југ- запад 
Интернет:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 670 €
Депозит: 670 €
Провизија: 50%
Додади во листа

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 104 m2. Екстра: Интернет, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 670 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 104 m2. Ekstra: Internet, Nova Zgrada, Parking. Cena: 670 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 42 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 59 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 104 m2. Ekstra: Internet, Nova Zgrada, Parking. Cena: 670 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.