Novel Real Estate Logo

A8901 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/07/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 32 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 32 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 200 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 32 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 29 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 32 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 37 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 33 m²
180 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 32 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.