Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A8897

Општи информации:

Последна промена: 16/05/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 61 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 57 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.