Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A8844

Општи информации:

Последна промена: 10/02/2020  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 45 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: запад-север-југ 
Година на градба: 2004 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 45 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 41 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 44 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
300 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.