Novel Real Estate Logo

A8788 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 23/12/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 360 €
Депозит: 360 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 100 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 360 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 360 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 97 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 95 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 100 m²
340 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 360 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links