Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A8779

Општи информации:

Последна промена: 15/05/2020  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: + 10м2 
Ориентација: север-југ 
Година на градба: 2014 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Лифт, Гаража. Цена: 550 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Lift, Garaza. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 86 m²
550 €
Се издава Стан во Водно 80 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 80 m²
600 €
Се издава Стан во Водно 80 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Lift, Garaza. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.