Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A8757

Општи информации:

Последна промена: 13/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 84 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Гаража, Лифт. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Lift. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 81 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Lift. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.