Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A8734

Општи информации:

Последна промена: 02/09/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 55 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 56 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.