Novel Real Estate Logo

A8734 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 29/07/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 55 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 59 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links