Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A8713

Општи информации:

Последна промена: 29/02/2020  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 10/10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 43 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 41 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 44 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 48 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 38 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.