Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A8679

Општи информации:

Последна промена: 26/09/2018  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Студенти:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 86 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Студенти, Клима. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 86 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Studenti, Klima. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 82 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 87 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 84 m²
250 €
Се издава Стан во Капиштец 86 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 86 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Studenti, Klima. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.