Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A8578

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 260 €
Депозит: 260 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 260 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 260 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 47 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
310 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
260 €
Се издава Стан во Центар 48 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 260 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.