Novel Real Estate Logo

A8475 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 22/06/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 119 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 119 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 119 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 119 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links