Новел Недвижности

Се издава Стан во Црниче, Шифра: A8471

Општи информации:

Последна промена: 18/07/2019  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 76 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2014 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 76 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 76 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Влае 230 m²
220000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 76 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.