Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A8421

Општи информации:

Последна промена: 12/09/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.