Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A8338

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 33 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 33 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 33 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
230 €
Се издава Стан во Дебар Маало 30 m²
180 €
Се издава Стан во Дебар Маало 32 m²
180 €
Се издава Стан во Дебар Маало 38 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 33 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.