Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 2, Шифра: A8282

Општи информации:

Последна промена: 12/01/2018  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 54 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража, Паркинг. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 54 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Parking. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 2 53 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 2 57 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 2 55 m²
300 €
Се издава Стан во Карпош 2 54 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 54 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Parking. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.