Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A8053 Назад кон листа

Општи информации:

Последна промена: 2017-10-30  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%
Додади во листа

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 100 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 42 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 59 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.