Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A8027

Општи информации:

Последна промена: 27/06/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Година на градба: 2007 
Двор:
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг, Двор, Базен. Цена: 0 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 130 m²
1300 €
Се издава Стан во Водно 127 m²
600 €
Се издава Стан во Водно 130 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.